Printspot

PrintSpot je výběr těch nejlepších autorských prací z oblasti počítačové grafiky, vytištěných ve špičkové kvalitě, od běžných velikostí až po velkoformát A0. Autorské tisky v současnosti neodmyslitelně patří nejen k osobní prezentaci, ale i k možnostem, jak na své práci vydělat.

Jedná se o klasický e-shop, kde si návštěvníci mohou zakoupit nabízené tisky od svých oblíbených autorů, ať už pro sebe, nebo jako zajímavý dárek. Po obdržení objednávky je tisk co nejdříve vytištěn (do 3 pracovních dní) a dopraven na místo, které zákazník určí spolehlivou spediční službou Intime.

 

PrintSpot momentálně disponuje tiskárnou Canon iPF8000s s osmibarevným tiskem. Jako tiskové podklady se nejčastěji používá kvalitní fotopapír z nabídky značky Canon. V případě zájmu je možné tisk provést i na plátno, které se napíná na dřevěný rám, nebo tisk adjustovat na Kapa desku a zalaminovat.

V současné době se e-shop dokončuje a probíhá příjem autorských prací.

 

Pokud chcete své nejlepší práce nabídnout jako autorský tisk v rámci projektu PrintSpot a mít podíl z prodeje, můžete tak učinit na e-mailu obchod@printspot.cz

ISSN 1801-0539