Akce serveru maxarea.com

Server maxarea.com nejsou pouze tyto webové stránky. Kromě nich je i zázemím pro různé akce a projekty. Může jít třeba na jedné straně o velkou konferenci s tématy okolo počítačové grafiky, nebo na straně druhé o odpočinkovou zábavu s trochou pohybu, který všichni tak potřebují.

splash_logo_300.png

Po osmi letech konání známé konference MAXCON přišel čas na změnu. Nyní je tu SPLASH, který staví na tom dobrém, co MAXCON za léta vybudoval a zároveň přináší nové oblasti, aby se otevřel širšímu kreativnímu publiku. Nově by se tak na konferenci měla objevovat témata týkající se 2D grafiky, digitální malby, conceptartu, videa a filmové produkce a mnohá další. Název MAXCON příliš rezonoval se zaměřením na 3D grafiku, rozšíření oblastí si tedy vyžádalo i univerzálnější a modernější název, který bude vlastní jak 3D grafikům, tak všem dalším autorům, kteří se pohybují v kreativní branži. Proto vzniknul SPLASH, odlehčený, hravější a lákavější pro nové zájemce o počítačovou grafiku.

no_remorse.png

Za dobu existence serveru maxarea.com se dvakrát uskutečnila akce, jejíž hlavní náplní byl aktivní odpočinek v podobě paintballového utkání teamů, tvořených převážně počítačovými grafiky, tedy návštěvníky a příznivci tohoto serveru. V budoucnu se plánuje příprava dalšího pokračování, proto sledujte novinky, abyste se mohli souboje zúčastnit.

ISSN 1801-0539