reklama

FORUM OBECNÉ / Teorie / Projekty na přijetí školy.

Radek Chovancik
Radek Chovancik
01.05.2017 | 19:27:05
Nvm jake mas moznosti ale taky by mozna nebylo od veci chodit treba na nejakou pripravu skicovat apod. to by Ti pomohlo i s tema meritkama, kompozici apod.. nebo si aspon neco nastudovat o kompozici ;)
Deniell
Deniell
22.04.2017 | 22:15:57
Jasný, ty poměry nejsou pěkný. Jak říkám, dneska bych to udělal jinak. Tenkrát jsem prostě modeloval nepřesně, ale byl jsem z toho úplně vedle. :D
Až budu mít novou sestavu, hodlám tento projekt upgradovat, aby to více odpovídalo. Jinak díky za kritiku, aspoň vím na co se zaměřit. :)
Seki
Seki
22.04.2017 | 17:57:43
Tak určitě bych se zaměřil na malé věci a kouknul na nějaké tutoriály. Ošahal bych si nejprve základy jako jsou modelování,uvcka, materialy a textury. Následně až budeš mít pěkný model podle tvých představ, tak bych kouknul na tutorialy ohledně renderování. Doporučil bych třeba Coronu renderer, kde se nemusis moc prát s nastavení a vysledky jsou fakt pekny. Dá se stahnout trial verze takze na vyzkouseni to bude stacit popripade i vestaveny renderer v 3dsmax neco zvladne. Pro začatek bych nedoporucil jit hned na nejaky slozity model treba charakter, auto nebo velkou scenu. Bral bych neco mensiho nejlepe co mas kolem sebe aby jsi mel nejlepsi reference. :) drzim palce a na první modelování to neni spatny ale nejvic za oci taha ty meřítka a pomery hospody. Nato bych si daval pozor protoze je to vec kterou si hned vsimnes ze nesedi. Dale pomer textur taky pohlidat. (prka jsou obrovske atd. ) :)
Deniell
Deniell
21.04.2017 | 16:10:29
Tento rok také dělám ročníkovou práci a již brzy bude hotová. Není úplně dokonalá, nyní bych postupoval jinak, ale už by nebyl čas to předělávat.
http://www.zonerama.com/3DGrafika/Album/2930331
Jinak by mi bylo jedno jestli by to byly velký nebo malý projekty, ale pro zatím by to byly ty menší. Aspoň dokud nesestavím nový počítač. Tento projekt jsem dělal na notebooku a v pozdější fázi to bylo peklo protože noťas už nestíhal. :D
Seki
Seki
18.04.2017 | 15:55:33
Mozna by bylo fajn kdyby jsi dal i neco sem at vidime jak jsi daleko a popripade ti poradili. Jinak z osobni zkusenosti jsem zacinal z modely, ktere me zajimaly a bavilo me je delat. Take by jsi mel promyslet jestli chces mit kvatnum malych modelu nebo treba jeden nebo dva ale promakany v ramci moznosti na kterych bude videt ze jsi tomu dal hodne prace. :) Neco podobnyho jsem delal k maturite jako rocnikovou praci. Ale to bylo spis php stranky o 3d grafice, kde byly tutorialy, ktere probiraly zaklady 3dsmax a v-ray a jako bonus jsem tam dal making of o vyrobe modelu Simson S51, melo to mnohem vetsi uspech nez tutorial jak se dela krabicka kterou extrudujes... Btw ta skola 3d grafika vubec nezajimala a nevyucovalo o ni nic takze mozna i proto se to libilo... :)
Saman
Saman
17.04.2017 | 12:22:34
Prostepaja > ja mu v SZ neodpovidal na dotaz ktery zde zaznel
Prostepaja
Prostepaja
13.04.2017 | 09:40:14
Pánové, procházet toto forum je skutečně obohacující... polovina (co polovina, většina) jakýchkoliv dotazů je zodpovězena formou PM, takže je vlákno pro ostatní mrtvé a bez přidané hodnoty. Co je například na odpovědi na tento dotaz tajného, že nemůže být veřejně na foru?
Saman
Saman
12.04.2017 | 19:46:47
poslal jsem ti SZ
Deniell
Deniell
12.04.2017 | 17:28:55
Něco v 3DS Maxu, věci takové obyčejné, ale na nějaké úrovni aby mi to bylo uznáno. Není to architektura nebo nějaké strojírenství.
Saman
Saman
12.04.2017 | 14:34:43
jakou oblast 3D grafiky bys rad zkusil na ty "skolni" projekty?
Deniell
Deniell
11.04.2017 | 08:26:08
Opět zdravím, doufám, že nevadí, že se tu tak často ptám, ale... :D Přístí rok se budu hlásit na grafickou školu, kde vyžadují nějaké projekty z domova a nemám moc představu co by to tak mělo být (aby to nebylo moc jednoduchý a tak). Ptám se hlavně někoho kdo si třeba tímhle prošel nebo kdo o tom něco slyšel, ale uvítám všechny rady. :)
Jednalo by se o 3D projekty. Děkuji.