reklama

FORUM OBECNÉ / Obchody / Jak vypadá práce 3D Grafika?

Saman
Saman
09.04.2017 | 18:21:19
hanuman007 > zajimave veci ktere me daji treba par hodin nebo max par dnu obcas taky delam zadarmo, treba jednu rocne hlavne kdys vim ze me to neco noveho nauci a vim ze se na tom tu danou vec budu prave ucit, beru to neco jako kdys nektere modely z kolekci davam zadara ke stazeni, proste aby kupci meli moznost seynamit sa danyma modelama< tak jako jsem delal zadarmo treba na mensich gamesach ktere pak byli free a nebo se treba nikdy nedodelali
spousta mensich projektu v oblasti her nebo kratkych filmu je postavena na praci "zdarma"

stratuz > SZ
hanuman007
hanuman007
09.04.2017 | 11:12:51
stratuz
Díky moc. když jsem dělal 2D grafiku tak jsem dělal lidem věci zdarma (hlavně plakáty) A naučilo mě to nejvíc. Jsou i kolem 3D třeba nějaké weby kde bych mohl někomu něco 3D vytvořit - jen pro zkušenost? Bohužel jsem nic takového nanašel..

zadarmo nikdy nedelej ani 2d ani 3d..mozna jen pro nejblizsi pratele nebo do souteze pro lepsi skill! nici to pak cely trh a lidi si mysli ze to je normalni -delat grafiku zadarmo

http://www.cruxcatalyst.com/wp-content/uploads/artist-free.jpg
Deniell
Deniell
07.04.2017 | 17:15:07
Díky moc za radu. Ano, na internetu je hromadu tutoriálu, což je obravská výhoda. Na YT sleduju kanál, který má asi 400 tutoriálů a zatím super. Ačkoliv, na vysokou také plánuji jít, myslim, že minimáně za pokus to stojí. :)
stratuz
stratuz
05.04.2017 | 09:45:42
Díky moc. když jsem dělal 2D grafiku tak jsem dělal lidem věci zdarma (hlavně plakáty) A naučilo mě to nejvíc. Jsou i kolem 3D třeba nějaké weby kde bych mohl někomu něco 3D vytvořit - jen pro zkušenost? Bohužel jsem nic takového nanašel..
{kybel}
{kybel}
05.04.2017 | 01:31:33
3D grafika je velmi siroky pojem. zalezi na co sa budes specializovat , ci robis v office alebo z domu atd
ale v skratke_ dostanes zadanie > vypracujes zadanie > posles na feedback > zapracujes pripomienky > posles na feedback > ... > odovzdas zadanie
to ci to bude (pre teba) narocne a ci budes alebo nebudes cely den pod parou sa odvija od toho aky mas skill set a ako dobre splnis ocakavania zadavatela.
podla mna to zatial neries. este len zacinas, ber to jak hobby. inspiruj sa, hraj sa, vymyslaj si projekty a postupom casu si najdes nejake uzsie spektrum '3D grafiky' ktore ta bavi a ktore ti ide a v tom sa nadalej zlepsuj. nikto neovlada vsetky nastroje v pohode z voleja, jasne ze sa postupne ucis co a jak. super je ze k tomu nepotrebujes skoly ani listovat encyklopedie. vsetko mas na nete
stratuz
stratuz
04.04.2017 | 19:03:39
Zdravím. Též by mě to zajímalo...s 3D si pohrávám cca 1 rok. Mohu poprosit taky o info? Děkuji
Seki
Seki
02.04.2017 | 13:39:16
Deniell
Zdravím. Půl roku už dělám v 3DS Max a na rozdíl od jiných věcí (jako třeba programování) mě to stále baví. Proto sem uvažoval jak asi vypadá taková práce 3D Grafika. Rád bych se zeptal někoho kdo dělá v tomhle odvětví, respektivě jak vypadá takový normální den a jaký bych měl mít "skill". Možná ještě upřesním, že by mě asi nebrala 3D grafika, kde děláte nějaké součástky nebo stroje a tak, takže dejme tomu, spíš by to byla herní 3D grafika. Moje otázky jsou: Je to náročná práce? (Vím, že určitě je, ale ptám se jestli jste celý den pod parou jestli je taková "normální" práce). Máte všechny nástroje, modifery atd. v hlavě a umíte s nima v pohodě pracovat nebo sem tam hledáte na internetu co a jak?

pm
Deniell
Deniell
01.04.2017 | 22:54:03
Zdravím. Půl roku už dělám v 3DS Max a na rozdíl od jiných věcí (jako třeba programování) mě to stále baví. Proto sem uvažoval jak asi vypadá taková práce 3D Grafika. Rád bych se zeptal někoho kdo dělá v tomhle odvětví, respektivě jak vypadá takový normální den a jaký bych měl mít "skill". Možná ještě upřesním, že by mě asi nebrala 3D grafika, kde děláte nějaké součástky nebo stroje a tak, takže dejme tomu, spíš by to byla herní 3D grafika. Moje otázky jsou: Je to náročná práce? (Vím, že určitě je, ale ptám se jestli jste celý den pod parou jestli je taková "normální" práce). Máte všechny nástroje, modifery atd. v hlavě a umíte s nima v pohodě pracovat nebo sem tam hledáte na internetu co a jak?