reklama

FORUM 3DS MAX / Instalace a Konfigurace / 3dsMax2020 neukládá projekty

Sniffer
Sniffer
#
07.05.2019 | 09:24:43
no comment ...
ATYP
ATYP
#
28.04.2019 | 08:04:15
Vyřešeno - komplet odinstalace, vyčistění, znova instalace a nepoužívat crack, co byl přiložen ( výměna jen spouštěcího souboru 3dsmax.exe - nepoužívat!) Teď jsem použil klasický Crack pro 3dsMax2020 XFORCE a vše v pořádku. atyp
ATYP
ATYP
#
19.04.2019 | 10:18:04
- ukladas na lokalni disk? - normálně ukládám do NAS, ale i kdyz si udelam složku např na plochu a zkusim ulozit tam, tak se jen zmeni nazev projektu, ale ve slozce neni nic
- bezi 3ds max v admin modu? - ano, je vzdy spousten jako spravce
- jaky verzi win mas? - win10, nejnovejsi aktualizace

ale jedno pozitivum to asi mělo stáhnutí a nainstalování toho programu, normálně dělám ve 2018, dal jsem ho i tady, a když dám přeskenovat scénu, tak pravděpodobně mi vymaže vše co tam nemá být a ukládá mi to za poloviční čas

děkuji, atyp
Sniffer
Sniffer
#
15.04.2019 | 13:03:43
jen pro jistotu:
- ukladas na lokalni disk?
- bezi 3ds max v admin modu?
- jaky verzi win mas?
ATYP
ATYP
#
12.04.2019 | 17:09:33
Takže stahnul jsem, zaplatil 7 US, spustil s licenci, proskenovalo to scénu, něco vyčistilo, ale zase to neuloží! Prostě se to tváří jako že to ukládá ( ale je to ve vteřině ), změní se název scény, ale neuloží nic. Pokud chci zavřít scénu, nepustí mě to dál, než že vyjedu ze scény bez možnosti uložení.
Takže tímto to asi nebude
Sniffer
Sniffer
#
12.04.2019 | 10:51:15
Sniffer
Sniffer
#
12.04.2019 | 10:28:48
Sniffer
Sniffer
#
12.04.2019 | 10:17:14
že by CRP virus?
https://3dground.net/article/attention-alc-and-crp-viruses-in-3ds-max-

This virus take next issues:

Crashes or fails to open
Corrupted scene data
Empty helper nodes (¡¡×ý×û and ×þ×ü)
Unable to save the scene manually
Unable to use the Undo function
Displays various MaxScript errors
Corrupts or removes cameras, lights, and/or materials
Forces an auto-save after breaking the scene or when choosing "Don't Save" when closing
Adds itself to an existing script in the MaxScript startup directory
Force closes 3Ds Max
Unable to save V-Ray lights

Čistidlo zde: https://3dground.net/prod/prune-scene-2180817
Snad to pomuze.
ATYP
ATYP
#
10.04.2019 | 16:15:20
Zdravím všechny účastníky fóra! ,
Nainstaloval jsem si 3dsMax2020 + Vray 4.10.03. Běží suprově, ale mám problém s ukládáním projektu. Jakmile začnu třeba nový projekt - stačí nakreslit jen box, dám uložit jako např. "box1", navedu ho kde se má uložit, do které složky a uložím. Jenže "box1" se nikde neuloží, jen se změní název projektu na "box1", ale nikde se neuloží - složka je prázdná! Už jsem z toho na prášky! Pokud chci skončit projekt a začít nový, musím zadat změnu bez uložení, tím projekt ztratím, protože to po mě chce pořád uložit jako... Můžu to udělat 100x, pořád to samé. Nainstaloval jsem stejný max 2020 i na druhý počítač, a tam mě to dělá to samé, jako na hlavním počítači. Zkoušel jsemuložit i před instalací Vray, jestli to nedělá právě Vray, bylo to ale stejné. Na 3dsMax kreslím už 12 let, vím jak ho nastavit, ale s tímto jsem se ještě nesetkal. Udělal jsem totální odinstalaci, restart, znova instalace a pořád je stejný problém. Prosím o pomoc, nevíte co s tím? Cesty map, cesty ukládání mám nastavené pořád stejně jako v max 2008-2018 co jsem kdy používal. Už si nevím rady. Děkuji za pomoc. atyp