reklama

FORUM HERNÍ GRAFIKA / Ingame ukázky / Indie hra

Vesnican
Vesnican
#
02.03.2019 | 15:05:34
Jj dělali jsme to sami něco okolo 2 a pul roku, ikdyž na to pracujem i teď, když už je hra vydaná. Přecejen je ještě celkem dost věcí co bychom tam chtěli mít.. Z assetu jsme koupili asi tak 4 postavy a jednu budovu (teda koupili jsme jen dvě, další byly free a jen jsem je lehce upravil), jinak jsem vsechny modely a celou grafickou stránku dělal sám a právě i proto nám to trvalo tak dlouho. Dalším důvodem bylo, že jsme to tvořili jen ve volném čase. Každopádně by se hodil ješte další grafik.

Taky na stránky Maxarea, už zavítám jen výjmečně, ale říkal jsem si, že když po těch letech mam konečně i něco k ukázání, tak to sem také hodím.
3d-Lyga
3d-Lyga
#
28.02.2019 | 23:18:43
Wow pecka! :) Jak dlouho vám to trvalo? To ste dělali fakt jen ve dvou? :) Kupovali ste nějaký assety, nebo je to komplet vaše tvorba? :)

P.S. K předešlým debatám, Maxareu sleduju cca 1x týdně od doby, co jsem ji aktivně přestal používat (tohle je odhaduju první příspěvek tak po 6 letech), jinak ve volném čase se třeba grafice věnuji pořád, ale jak už tu padlo, je tu hromada jiných zdrojů informací apod. (rychlejší je si věci vygooglit, než tu prudit lidi) :) apod.
Vesnican
Vesnican
#
27.02.2019 | 21:55:43
Ahoj,

http://www.klementmartin.cz/HoF/banner.png

chtěl bych Vám představit hru Heroes of Flatlandia, kterou jsme vytvořili spolu s mým bráchou. Jedná se fantasy tahovou strategii, velmi inspirovanou legendarními Heroes of Might and Magic nebo Age of Wonders. Jedná se o hru na mobilní telefony (IOS a Android). Dávám jí i na toto fórum především z nostalgie, jelikož jsem zde s 3d grafikou začínal.

Trailer
https://http://www.youtube.com/watch?v=JyIqjX7bX8A

&t=2s

Odkaz na Google Play
demo verze - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HighlandStudio.HeroesOfFlatlandia
plná verze - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HighlandStudio.HeroesOfFlatlandia1

Odkaz na App Store(pouze plna verze)
https://itunes.apple.com/us/app/heroes-of-flatlandia/id1445838121?ls=1&;mt=8

http://www.klementmartin.cz/HoF/screen1.png
http://www.klementmartin.cz/HoF/screen2.png

Hru se snažíme stále vylepšovat a pokud by se někdo do vývoje chtěl taky zapojit, můžeme se domluvit.