reklama

FORUM OBECNÉ / Hardware / Náhrada Logitech MX Revolution

Rajce
Rajce
07.12.2017 | 16:29:14
@hasprik - nj jenže MX Performance už je taky oficiálně ukončen a sežene se jen málokde :(

@H_user - to mne o to více utvrzuje, že MX Master rozdhodně ne

@Seki ... tebe možná to kolečko s naklápěním štve, já na něj nedám dopustit ;) a podle toho volím i budoucí krysítko

No přiznám se, že jsem opustil vody kancelářských myší a zkusil vplout mezi herní a tam mne zaujala současná G903 nebo při kompromisu s drátem G502, kteréžto mají naklápěcí kolečko a sdostatek tlačítek pro všelijaké zkratky. Jen ta cena u G903 je přes můj limit. Takže buď si připlatit a nebo drát. Ale asi budu chvíli šetřit a půjdu do bezkabelové svobody.
Seki
Seki
30.11.2017 | 00:08:58
MX jsem dostal v praci a hned sla pryc. Nevim proste mne kolecko ktere je zprznene naklapenim do stran proste nesedne nikdy, Jen pri praci v maye kde se vetsinu casu naviguje stisknutim kolecka, tak se snadno hned preklikne kolecko dostran a v defaultu je tam +- zoom sice to jde vypnou v softu ale pocit mackani kolecka je divny kdyz se mi porad preklikava. Takze jsem si koupil A4tech V3 a jsem spokojen , Na moji historickou, dosluhujici a podle me nejlepsi mys ktera kdy byla Logitech MX518, ktera uz bohuzel nejde sehnat jen tak snadno. Co jsem se dozvedel nedavno tak ma nastupce Logitech G403 Prodigy vypada tvarove podobne i jako ta nova MX ale dle postrehu je prave hodne blizko MX518, az mi odejte ta budgetova tak si ji poridim, ale stoji cca 1500,- :(
H_user
H_user
29.11.2017 | 14:31:51
Ahoj mám 2S předtím jsem měl g500. Co se týče softwarové stránky tak je to podle mne krok zpět jestli se dobře pamatuji, tak jak píšeš každe tlačítko šlo změnit a nebo nabindovat makro. Nevím jak u MX ale u G500 scroll kolečko ztratilo po čase takový ten jistý chod i díky naklápění a krokování nebylo tak jisté jako na začátku. To je u 2S lepší. Boční kolečko zvládá jen předdefinované funkce a to same tlačítka u něj...jediné tlačítko, které jde přizpůsobit je to pod palcem. Doufal jsem že logitech časem software vylepší a dá uživateli více možnosti ale zatím nic. Mě třeba vadí že hodnota dpi je jen posuvník, který neukazuje žádnou exaktní hodnotu a tudíž ani nevím na kolik dpi jezdím a vše je jen o pocitu...snímač je navíc optický, což je taky krok zpět i když by měl fungovat i na skle.
hasprik
hasprik
28.11.2017 | 13:03:17
Zdar
Resil jsem podobny problem a nakonec zakotvil u https://http://www.logitech.com/en-us/product/performance-mouse-mx
Beha uplne v pohode :-)
H.
Rajce
Rajce
13.11.2017 | 10:29:49
Zdravím přátelé grafici.
Mám na vás prosbu o pomoc. Používám pro práci skvělou Logitech MX Revolution. Obzvláště jsem si zvykl naprogramovat si kolečko s naklápěním do stran. Bohužel ač myšítko vydrželo řadu let, tak začíná dosluhovat. Poohlížím se tedy po nějakém nástupci. Jenže bohužel u současného modelu MX Logitech zdá se kolečko s naklápěním naprosto opustil a nahradil jej dalším bočním kolečkem. Pod něj lze ale zdá se naprogramovat jen specifické funkce a nikoliv jakoukoliv klávesovou zkratku.
Máte někdo z vás současný Logitech MX Master (2S) s bočním rolovátkem a můžete si jej naprogramovat libovolně? Nebo máte někdo
Nebo mi můžete doporučit nějakou jinou kvalitní myš?
Požadavky - bezdrátová, velikost Large, typ snímání Laser, min 7 tlačítek, kolečko s naklápěním, boční "palcová" tlačítka pro Undo a Redo