reklama

FORUM OSTATNÍ / Autorské právo / Dlužníci a co s tím

ondrike
ondrike
#
23.12.2018 | 23:07:39
mal som zatial zlu skusenost len raz. tahalo sa to vyse pol roka. Od kamarata vtedy este len studenta prava, som si nechal napisal predzalobnu vyzvu s moznostou mimosudneho vyrovnania. do dvoch tyzdnoch som mal peniaze naspat + penale z omeskania. Za predzalobnu vyzvu som kamosovi dal 70€.
s vymahacmi som zatail skusenosti nemal, dufam, ze ani nebudem
hanuman007
hanuman007
#
23.12.2018 | 12:03:37
Ahoj. Chtěl bych varovat před spoluprací s Viktorem Adamcem (Cubone ..později Q1 film … možná si založí novou firmu?) Dluží cca 80 000,- Některým dalším kolegům ještě více. Už jsou to 2 roky a nic. Posílám upomínky... marně... když jsem udělal bububu s firmou "pohledavky-kompletnireseni.cz" tak mi volal do půlhodiny, že mi něco pošle.. nestalo se tak... na firmu jsem nečetl moc dobré recenze... Člověk který byl jednou poškozen toho odrbou ještě podruhé... máte někdo pozitivní zkušenost s podobnou vymahačskou firmou? Děkuji!
hanuman007
hanuman007
21.12.2016 | 09:29:18
TooXyc
Ahojte, mám takový problém s jedním bývalým klientem. Dluží mi část peněz za dřívější zakázky a už se to táhne skoro půl roku. Jinými slovy od něj nemám nějaký extra pocit, že by to se mnou chtěl někdy dořešit a vyplatit mě komplet. Mám prostě pocit, že se jen stále vyhýbá a nic z toho.

Chci se teda zeptat je pro mě nějaká možnost jak to z něj všechno dostat, abych prostě na tom nebyl tratný? Díval jsem se na možnosti přeprodání té pohledávky, ale stále na tom budu já tratný jelikož ta firma si z celé částky teď nevím přesně ale mám pocit že strhne 20% a tím pádem budu na tom tratný.

Je nějaká jiná možnost jak to celé dostat?

Případně jaká.

Díky

o jakeho klienta slo? at si na nej dame pozor?
Slipknot
Slipknot
19.12.2016 | 18:07:39
Nemam skusenosti, ale viem ze ked som bol este v roku 2012 v prahe tak boli billboardy na tuto firmu. Neviem ako funguju, ale asi nejaku paku na to budu mat aby dostali z nich peniaze. Asi si nechaju dost percent, ale lepsie ako by to malo ostalo nejakemu blbeckovi co to nemieni zaplatit. Zalezi asi aj kolko dlzia... nemam skusenosti tak neviem.
TooXyc
TooXyc
17.12.2016 | 11:08:20
Pac me to uz nebavi jak se jen vykrucuje a neodpovida je to vylozene neferr jednani az podvodne a to tolerovat nebudu, uz jen z principu at to stoji co to stoji. Ja jsem od prirody dobrak, ale co je moc to je moc a tohle uz prekrocilo jistou mez a rikam si clovek nad tim mavne rukou jednou a co bude priste to mi budou ti lidi skakat po hlave? Jak bylo v jedne pohadce uz prestavam byti jelimanem ;)

Tam ma ten borec nejvetsi problem v tom, ze veskera komunikace a veskere jednani a v zasade veskere dukazy mluvi proti nemu. Coz je fajn. :)

A ono clovek si aspon uvedomi, ze jsou i taci co nejednaji fer.
TooXyc
TooXyc
17.12.2016 | 11:07:09
OK diky uz se do toho vlozila jedna znama co dela v pravnicke kancelari a budou to resit s nim oni, pokud nedostane rozum tak jak pise slipknot uz na prachy kaslu, hlavne aby dostal na prdel a uvedomil si zac je v Pardubicich pernik
Biolit
Biolit
16.12.2016 | 22:25:44
Slipknot
https://http://www.vymahamedluhy.cz/ das im mozno 50% ale za to potesenie to stoji :)

mas s nima osobni zkusenost nebo si vyhledal a dal sem prvni doporuceny odkaz?
Slipknot
Slipknot
16.12.2016 | 18:36:05
https://http://www.vymahamedluhy.cz/ das im mozno 50% ale za to potesenie to stoji :)
Lakai
Lakai
15.12.2016 | 19:33:51
Tak nejdriv bych mu poslal jakoze "posledni vyzvu" doporucene s dodejkou, at mas dukaz, neco ve smyslu jestli do 10 dnu neuhradi, tak to budes resit soudni cestou. Vzory najdes na netu. Pak budes doufat, ze se lekne a zaplati. Kdyz nezaplati tak mas dve moznosti. Bud se na to vysrat, nebo to dat k soudu (platebni rozkaz).
TooXyc
TooXyc
15.12.2016 | 12:14:18
Ahojte, mám takový problém s jedním bývalým klientem. Dluží mi část peněz za dřívější zakázky a už se to táhne skoro půl roku. Jinými slovy od něj nemám nějaký extra pocit, že by to se mnou chtěl někdy dořešit a vyplatit mě komplet. Mám prostě pocit, že se jen stále vyhýbá a nic z toho.

Chci se teda zeptat je pro mě nějaká možnost jak to z něj všechno dostat, abych prostě na tom nebyl tratný? Díval jsem se na možnosti přeprodání té pohledávky, ale stále na tom budu já tratný jelikož ta firma si z celé částky teď nevím přesně ale mám pocit že strhne 20% a tím pádem budu na tom tratný.

Je nějaká jiná možnost jak to celé dostat?

Případně jaká.

Díky