PŘEHLED ČLÁNKŮ | 2012
11
MAY
2012
Obrazek clanku
S blížícím se příchodem třetího pokračování kultovní hry Diablo od Blizzardu se na povrch drásají zajímavé projekty. Jedním velice zajímavým je skoro sedm minut dlouhá animace nesoucí název Diablo III: Wrath.
Animace
komentáře
11
APR
2012
Obrazek clanku
Mobilní zařízení se chlubí čím dál tím višším rozlišením displaye a stolní monitory né a né. Ovšem nebylo by to Eizo, které uvádí svou novinku která disponuje v 36 palcích rozlišením 4 096 × 2 160. Jen se radeji neradujte předem....
Hardware
komentáře
04
APR
2012
Obrazek clanku
Pokud patříte mezi fanoušky Philipa K. Dicka tak Vám jistě neunikl remake kultovního snímku Total Recall kde tehdy hlavní roli ztvárnil Arnold S.. Zdá se to jako velice odvázný tah pouštět se do předělávky takového filmu. Ovšem po shlédnutí traileru to vypadá, že většina věcí bude tak jak má být, ale modernejší, větší a nablejskanější.
Film
komentáře
27
MAR
2012
Obrazek clanku
Autodesk oznámil novou řadu svých produktů, mezi které patří samozřejmě 3ds Max a 3ds Max Design 2013. Co nového můžeme očekávat a co se zlepšilo, se podíváme ve článku.
Software
komentáře
23
MAR
2012
Obrazek clanku

Firma Adobe nabízí uživatelům bezplatnou betaverzi Photoshop CS6, která bude fungovat do doby vydání finální verze. Můžete si tak tento silný nástroj v plném rozsahu vyzkoušet. Vydání finální verze je plánováno během první poloviny tohoto roku.

Aktuálně
komentáře
16
MAR
2012
Obrazek clanku
Povedený krátký film Ruin, který jistě poslouží jako kvalitní inspirace každému grafikovi a zároveň jako ukázka, co lze vytvořit v často mylně opomíjených programech jako je Modo a Lightwave.
Animace
komentáře
ISSN 1801-0539